• Wyświetlony 1864 razy

 

Sezon 2015 - Oddział OPOLE-II


PLAN LOTÓW 2015

Lot LEGNICA

Plan lotów (plik pdf)


 

Loty gołębi starych


Lot 1 - STRZEGOM

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 2 - CHOJNÓW

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 3 - KRÓLÓW

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 4 - LUCKAU-OST

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 5 - WOLFSBURG

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 6 - WOLFSBURG II

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 7 - CHOJNÓW II

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 8 - WOLFSBURG III

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 9 - CLOPPENBURG

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 10 - LUCKAU-OST II

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 11 - LUCKAU-OST III

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 12 - LUCKAU-OST IV

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 13 - RHEINE

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 14 - WOLFSBURG IV

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 15 - RHEINE II

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Loty gołębi młodych


Lot 1 - BRZEG

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 2 - LEGNICA

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 3 - CHOJNÓW

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 4 - BOLESŁAWIEC

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 5 - ŻARY

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości


Lot 6 - KRÓLÓW

Lot

Lista konkursowa wg hodowców

Lot

Lista konkursowa wg prędkości